Články

Postup při nehodě v zahraničí
Postup při nehodě v zahraničí

Při nehodě v zahraničí a způsobené škodné události, je důležité, zda jste viník či poškozený. V obou případech je situace nepatrně odliš....

Postup při nehodě v ČR
Postup při nehodě v ČR

Dopravní nehoda je vždy velmi nepříjemná událost, a proto je velmi důležité být na ní alespoň částečně připraven znalostí postupu, jak s....

Nároky na plnění z povinného ručení
Nároky na plnění z povinného ručení

Povinné ručení je tu hlavně proto, aby hradilo nároky poškozeným v případě dopravních nehod. Pojistné plnění jde z pojistky viníka dopra....

Změna pojišťovny, změna povinného ručení
Změna pojišťovny, změna povinného ručení

Změna pojišťovny sebou vždy nese řadu důležitých činností, které není radno zanedbat, jinak dojde ke zbytečným průtahům a problémům. Běh....

Výpověď povinného ručení - ukončení a zrušení povinného ručení
Výpověď povinného ručení - ukončení a zrušení povinného ručení

Povinné ručení je jako jakékoliv jiné pojištění smluvním závazkem. Proto i zrušení této smlouvy se řídí patřičnými zákony. Jak tedy post....

Podívejte se i na další články

Srovnání povinného ručení online je vhodné pro všechny kdo potřebují srovnat pojištění přes internet.

Zkuste povinné ručení bez povinnosti a porovnejte si srovnání pojištění online.

Ztrácíte se v nabídkách povinného ručení?

Využijte online povinné ručení porovnání na internetu. Po vyplnění jednoduchého formuláře se dozvíte ceny pojištění od 14 pojišťoven.

Kompletní cenová nabídka ihned do 60 vteřin !
kalkulace zde

Výpověď povinného ručení - ukončení ....
Výpověď povinného ručení - ukončení a zrušení povinného ručení

Povinné ručení je jako jakékoliv jiné pojištění smluvním závazkem. Proto i zrušení této smlouvy se řídí patřičnými zákony. Jak tedy post....

Postup při nehodě v ČR
Postup při nehodě v ČR

Dopravní nehoda je vždy velmi nepříjemná událost, a proto je velmi důležité být na ní alespoň částečně připraven znalostí postupu, jak s....

Nejlevnější povinné ručení

Nejlevnější povinné ručení - Povinné ručení porovnání

Při výběru povinného ručení se dají nemalé prostředky ušetřit. A to velmi snadno. Stačí jen sledovat situaci, porovnávat a využívat moderních přístupů řady pojišťoven k tomuto produktu. Povinné ručení je platba, která je neodkladná. Pokud chce člověk svým autem jezdit na českých silnicích, je povinné ručení zkrátka nutností. Jedná se tedy o obligatorní platbu, kterou musíte platit, ať najezdíte sto či pouze několik tisíc kilometrů ročně. Proto je velmi důležité vybrat takové povinné ručení, které bude dlouhodobě výhodné a nejpřínosnější. Připravili jsme pro vás několik rad a tipů, jak právě nejvýhodnější povinné ručení získat.

1.

Bonus pro celou rodinu

Zajímavou novinkou se prezentují některé pojišťovny. Jedná se o převádění bonusů na všechny vozidla v rodině. Zkrátka pokud máte na jednou autě maximální bonus za dlouhodobý bezeškodní průběh, nabídne vám pojišťovna stejný bonus až pro tři vozidla ve stejné domácnosti. Důležité je však sledovat celou tuto problematiku, jelikož při nehodě právě na vozidle, které má sjednaný tento bonus je automaticky zrušena tato výhoda pro všechny vozidla na něj napojená. V tom tkví snad jediný zádrhel této rodinné slevy. Pokud Vás zajímají základní ceny pojištění, podívejte se na ceník povinného ručení, kde najdete základní přehled cen.

2.

Uzavření pojištění okamžitě

Pojištění můžete uzavřít prakticky od jakéhokoliv data. Na podzim pojišťovny přicházejí s aktuálními sazbami na příští rok a s řadou nabídek a speciálních akcí. A právě tyto akce můžete využít, i když pojištění uzavřete až například od půlky příštího roku. V tom je velká výhoda. Jestli tedy někdo uvažuje o změně pojišťovny, měl by tak učinit, co možná nejrychleji. Avšak důležité je včas vypovědět smlouvu u pojišťovny stávající. Nejpozději šest týdnů před koncem pojistného období je nutné doručit pojišťovně výpověď z pojistného a následně vše řádně ukončit. Od ukončení již samozřejmě může běžet smlouva nová u nové a výhodnější pojišťovny.

3.

Sdružujte svá pojištění u jedné pojišťovny

Pojišťovny jsou obchodníci jako všechny jiné společnosti. Čím více produktů od nich využijete, tím větší je možné dosáhnout slevy. Jde především o spojeni povinného ručení a havarijní pojištění, ale samozřejmě i další formy připojištění vozidel a nejen těch. Často pojišťovny nabízejí za výhodnějších podmínek pro své klienty pojištění domácnosti, nemovitostí, penzijní připojištění či životní pojištění. Slevy mohou dosáhnout až desítek procent. Avšak vždy je důležité si objektivně položit otázku, zda dané zvýhodněné pojištění či připojištění opravdu potřebujete. Jelikož i výhodně pojištění něco stojí, a pokud to není pro vás opravdu nutné a vhodné, tak i přes slevu nemá smysl dané pojištění uzavírat.

4.

Nakupujte pojištění na internetu

Není nic snazšího a rychlejšího než vyřídit povinné ručení přes internet. Ba co víc. Je to i podstatně levnější varianta. Jednoduché srovnání napříč celým trhem a následný výběr je otázkou několika málo okamžiků. Vše z pohodlí svého domova a následně ještě získáte slevu za sjednání online, jelikož tím pojišťovně ušetříte provize finančních poradců a platy zaměstnanců. Jednoduše, snadno, rychle a levně. To jsou hlavní znaky sjednání povinného ručení online. V budoucnu bude právě tento způsob uzavírání pojistek ten nejvyužívanější, jelikož šetří čas i peníze.

5.

Roční platba přes bankovní účet

Ano, přesně tato varianta platby za povinné ručení vychází nejlevněji. Doby složenek a plateb v hotovosti jsou již pasé. Zaplaťte jednoduše bankovním převodem a nejlépe pomocí roční sazby a ušetříte i několik stokorun, nemluvě o případném čase navíc, který byste několikerým placením určitě strávili. Platba online je opravdu tou nejsnazší a rozhodně nejlevnější.

6.

Bonusy

Bonusy, to je ta nejbáječnější věc na celém povinném ručení. Jezděte bez nehod a tedy bez škodných událostí a získejte bonus až 60%. Pojišťovny za každý rok bez nehody načítají procenta a svědomitým řidičům dokáží povinné ručení zlevnit až o již zmíněných 60%, tedy více než polovinu. A stačí jediné. Jezdit bez nehod.

7.

Akce a slevy

Posledním faktorem, který vám může vytvořit si nejlevnější povinné ručení je aktuální nabídka každé pojišťovny. Sledujte internet, noviny, reklamy a akce pojišťoven. Získejte mimořádné bonusy za včasné uzavření povinného ručení. Každá pojišťovna připraví během roku nějakou slevu, akci či produkt, který může třeba přesně vám ušetřit nemalé peníze. Navíc díky internetovým srovnávačům máte jednoduchou možnost vše na jednom místě sledovat a udělat si obrázek sám. Využívejte bonusů, slev a akcí pojišťoven, rozhodně se to vyplatí.


Vyzkoušejte levné ceny pojištění - pojistenimotorovychvozidel.com

Novinky

24-05-2011 - Půjčky na směnku

Potřebujete peníze? Zkuste peníze na směnku s vyřízením po internetu. Půjčky na směnku jsou půjčované bez kontroly registra a bez poplatků. Většinou se půjčují menší finanční obnosy peněz a klient musí věřitelovi dokázat schopnost splácet dluh nebo musí doložit nějaký hmotný majetek(dům, auto, atd...).

09-04-2011 - Srovnání povinného ručení

Vyzkoušejte srovnání povinného ručení. Srovnávač srovná cenu pro vaše vozidlo na základně předložených údajů. Díky tomu můžete dostat najednou nabídku od všech pojišťoven a vybrat si nejvýhodnější pojištění pro vaše vozidlo.